Procenter Bilişim Pazarlama olarak, Müşteri kavramının, değişen çağın pazarlama araçlarının ve işletme davranışlarının merkezinde olduğunu çok iyi biliyoruz. Bunun için yatırımlarımızın büyük kısmını, yine insan kaynağımıza yaptığımız yatırımlar oluşturur. Sektörü yakından takip eden, yenilikçi, perakende alanında tecrübeli ve enerjik bir ekip yaratmayı hedefleyen yapımızla gün geçtikçe büyüyoruz.

Her sektör için farklı ve avantajlı çözümler üretebilen creatif ve yeterli donanıma sahip kadromuzla tanışmak, markanız ya da firmanız için istek ve beklentileri maksimum karşılayan fikirlerle, hep bir adım önde olma avantajlarına sahip olmanızı da sağlayacaktır.

Procenter Bilişim Pazarlama’yı diğer firmalardan ayıran en önemli fark; kurumların tanıtım ve pazarlama gereksinimlerinin en önemli ayaklarını oluşturan, uzman tasarımcılarımız ile oluşturulan kurumsal kimlik çalışmaları, prodüksiyon altyapımızla oluşturacağımız, kurumsal tanıtım filmleri, kreatif yazılım ekibimiz aracılığıyla, kurumsal web hizmetleri ve pazarlama alternatiflerinizi, tek bir toplantıyla çözebileceğiniz profesyonel bir platform olarak hizmet sunabilmemizdir. Procenter Bilişim Pazarlama genç ve dinamik yapısını, kadrosuna dahil ettiği genç ve kreatif düşünebilen insan kaynağıyla, sektörel gelişmeleri ve müşteri beklentilerini takip etmeyi bilmiş, farklı hizmetler üreterek beklentileri karşılamayı başarmış bir firmadır.

PROCENTER BİLİŞİM

Procenter Bilişim